czwartek, 28 lipca 2011

I-N-T-R-O.

Dzień dobry.

Postanowiłam po raz kolejny się wziąć za pisanie. Tym razem padło na relacje z koncertów 'moim okiem'. Wszystkie smaczki i szczegóły, a kto wie ten wie jak to ze mną i z koncertami bywa.

Na początku bym napisała relacje wsteczne. Z cyklu 'ale to już było', bo na razie nic ciekawego na horyzoncie się nie szykuje. (Sabaton pod znakiem zapytania, Hurt i Hey pewnie zaliczę i dumam nad Partickiem)
Pojawiłyby się tutaj relacje z koncertów takich wykonawców/festów jak: Billy Talent, Serj Tankian, Rock in Summer, Yann Tiersen, Papa Roach, Legendy Rocka, Bobby McFerrin, Hurt, Strachy na Lachy.

Więc tak z 10 relacji by było, jedna na jakiś tydzień. Więc do końca wakacji idealnie. Zapowiadam, że będę pisać w pierwszej osobie, jako narrator, postaram się wklejać zdjęcia, więc na super dziennikarskie reportaże się nie nastawiajcie. Tym bardziej, że moja polonistka mawiała, że składnia u mnie leży więc... ;)
Swoją drogą, kto wie, może znajdzie się ktoś kto był na tym samym koncercie co ja i wrócą wam wspomnienia...?

To tyle.
Jakbym mogła was prosić poklikajcie ankietkę po prawej stronie od notki. Bo jak nie znajdę z 5-10 czytelników to nie będzie sensu tutaj pisać. Więc dawajcie 'taki' jeśli będziecie tutaj wpadać.

buziaki
M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz